Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Новини

В Острозькій громаді стартував проєкт «ТИ - ГРОМАДА», метою якого є підвищення спроможності молодих осіб віком від 14 до 20 років у сільській місцевості, які будуть долучатися до створення та проведення заходів у сфері молодіжної політики.
Сьогодні в нашому ліцеї відбулася перша зустріч з представниками Молодіжної ради при Острозькій міській раді. Фасалітаторами були члени Молодіжної ради Ніна Заєва, Даша Новак та Каріна Шаламай. До заходу долучилася активна учнівська молодь 9-10 класів. Під час зустрічі обговорили багато важливих питань щодо організації дозвілля і творчого розвитку молоді в Оженині. Кожний учасник мав можливість презентувати себе, поділитися своїми думками та ідеями.

19 квітня о 14:15 | Тивонюк В. П. | no comments

У віртуальному просторі почав діяти новий проєкт з кібербезпеки BRAMA (БРАМА)
Через нього можна подати скарги на сторінки в різних соцмережах, які розповсюджують
неправдиву інформацію або російську пропаганду.

15 квітня о 11:56 | Тивонюк В. П. | no comments

Такими словами закінчується мультиплікаційний фільм за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», створений режисерами Олександрою Рубан та Олегом Маламужем на основі образів української народної міфології, який вийшов на великі екрани у 2023 році. Маленьким глядачам запала в серце чарівна Мавка та її коханий Лукаш. Фільм спонукав дітей дізнатися більше про творчість Лесі Українки. І вони мали хорошу нагоду дослідити, переосмислити, відкрити щось нове у творчості Лесі Українки та віддати належну шану поетесі на уроці навчання грамоти (читання). Першокласники разом з учителем Людмилою Антонюк розширили свої знання про життєвий та творчий шлях Лесі Українки, ознайомилися з виставкою художньої літератури «Полум’яне Лесине слово», провели конкурс на краще читання віршів поетеси.
Минуть роки. Та в пам’яті першокласників збережеться образ тендітної, але мужньої духом жінки, яка засвітила українцям «досвітні вогні».

11 березня о 13:33 | Тивонюк В. П. | no comments

Шановні батьки
майбутніх першокласників!

Оженинський ліцей ім. Т. Г. Шевченка
РОЗПОЧИНАЄ НАБІР УЧНІВ
до 1 класу на 2023-2024 навчальний рік
Прийом документів буде здійснюватися
з 10.04.2023 року.
Нове освітнє середовище, створене відповідно до концепції НУШ та сучасні, креативні вчителі чекають на Вашу дитину!
Ласкаво просимо!!!
Заяву можна подати особисто в канцелярії закладу 8.00 до 16.30 або онлайн-заяву можна подати на електронну адресу закладу ozhenin1.osvita@gmail.com

5 березня о 13:25 | Тивонюк В. П. | no comments

З 2008 року в Оженинському ліцеї імені Тараса Григоровича Шевченка Острозької міської ради Рівненської області працює гурток учнівського лісництва «Юні лісівники» під керівництвом Заслуженого вчителя України Сорочук Світлани Іванівни. До складу гуртка входить 15 вихованців віком 12-17 років. Програма гуртка побудована на основі реалізації особистісного компетентнісного та діяльністного підходів та є професійно орієнтованою.

26 лютого о 10:06 | Тивонюк В. П. | no comments

Одним із актуальних викликів сьогодення є безпека дітей, навчання їх правильній поведінці в екстремальних ситуаціях.
22 лютого провідним інспектором Рівненського районного управління ГУ ДСНС в Рівненській області Тимощуком О.Д. та майстром виробничого навчання Острозьких територіальних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Радукан В.В. з учнями 4-Б класу проведено безпекове заняття.
Разом з рятувальниками школярі пригадали правила поведінки під час пожежі та при знаходженні небезпечних предметів. Надзвичайники навчали дітей правилам безпеки та набуття ними практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях: як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись ,які знаки про них попереджають.

22 лютого о 15:21 | Тивонюк В. П. | no comments

Перебуваючи з візитом в Острозькій громаді, до Оженинського ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Острозької міської ради Рівненської області завітав мер партнерського міста Етенс штату Огайо, США – Стів Паттерсон разом із представниками проєкту USAID «Говерла».

Гостей радо зустріли учні ліцею з привітанням, представили навчальний заклад та обмінялися з гостями патріотичними браслетами. Директор ліцею Неля Хімін провела екскурсію закладом, під час якої гості мали можливість ознайомися з роботою шкільних освітніх та виховних центрів.

22 лютого о 14:23 | Тивонюк В. П. | no comments

З метою стимулювання цілеспрямованого й безперервного підвищення рівня професійної компетентності, майстерності, розвитку творчої ініціативи педагогів, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу в Оженинському ліцеї ім. Т.Г. Шевченка протягом січня 2024 року було проведено фестиваль «Креативний урок» серед учителів, що атестуються.

14 лютого о 10:25 | Тивонюк В. П. | no comments

Славімо Його!
На рідній землі коляда лунає.
А Ісус - дитятко Боже, всіх благословляє!

25 грудня 2023 о 10:01 | Тивонюк В. П. | no comments

#тижденьчитання2023 #бутисвоїми
Важко переоцінити значення книжки у житті людини. Читання допомагає розширити словниковий запас, світогляд, підвищує інтелект, розвиває соціальні навички, здатність до співпереживання та співчуття, підвищує компетентність людини у різних питаннях, додає впевненості в свої сили, готує до будь-яких життєвих викликів. Тому одним із основних завдань освіти є формування читацьких компетентностей школярів, прищеплення любові до книги.

4 грудня 2023 о 13:11 | Тивонюк В. П. | no comments

#УШК #тижденьчитання2023 #бутисвоїми

З 4 по 10 грудня 2023 року відбудеться Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання». Метою цієї акції є консолідація українського суспільства навколо читання, як однієї із життєвих стратегій. Гасло акції - «Бути своїми». Адже важко переоцінити значення читання у житті людини. За дослідженнями британських учених, ніщо не розвиває так мислення, як читання. «Люди перестають мислити, коли перестають читати» - Д. Дідро. Без пристрасті до книжки людині недоступна культура сучасного світу, інтелектуальне та емоційне вдосконалення. Тож запрошуємо усіх учасників освітнього процесу долучитися до акції. Читаймо разом!

29 листопада 2023 о 10:26 | Тивонюк В. П. | no comments

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України було організовано і проведено творчий конкурс екологічної тематики на найкраще відео з елементами анімації «Збережемо красу моєї Батьківщини». До участі в Конкурсі було запрошено учнівську молодь закладів загальної середньої та позашкільної освіти, студентів професійної освіти. Участь прийняли освітяни з усіх регіонів України.. За підсумками журі конкурсу Дипломом І –го ступеня нагороджено вихованця нашого закладу Накінціва Віталія, учня 8 Б класу, який посів почесне І місце. Тож вітаємо переможця та наукового керівника, вчителя основ здоров’я Буцу Віту Віталіївну.
Дуже приємно, коли учні розвиваються, пізнають нове та отримують нагороди.

14 листопада 2023 о 13:26 | Тивонюк В. П. | no comments

Всесвітній день доброти відзначається щорічно 13 листопада.
Добро врятує світ та з’єднає народи, бо воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен.Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного.

13 листопада 2023 о 15:30 | Тивонюк В. П. | no comments

Відповідно до річного плану роботи школи з 05.11 по 10.11. 2023 року в Оженинському ліцеї імені Тараса Шевченка було проведено тиждень історії та правознавства. Були сплановані заходи тижня, підготовлені різноманітні завдання, під час проведення використовувалися різні форми і методи роботи. Що ж, поцікавимося, в яких активностях і хто відзначився.

13 листопада 2023 о 14:33 | Тивонюк В. П. | no comments

Вітаємо переможців I міського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді ,,За нашу свободу ''. Метою конкурсу було надання моральної підтримки воїнам ООС, розвиток почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до рідного краю, розвиток і підтримка обдарованих та талановитих дітей. У розділі ,, Образотворче мистецтво''' у старшій віковій категорії І місце виборола Зелінська Соломія з композицією ,,Молодість і війна'', у середній віковій категорії ІІІ місце Ярмоленко Анна з композицією ,,Наші захисниці''. Перемоги, миру, успіхів і творчого натхнення Вам, дорогі діти.

6 листопада 2023 о 13:36 | Тивонюк В. П. | no comments

Вітаємо Гордєєву Соломію, ученицю 10-Б класу, з ІІІ місцем у міському етапі огляду-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники» (керівник Краплич М. Р.)
Бажаємо нових творчих злетів!

31 жовтня 2023 о 14:12 | Тивонюк В. П. | no comments

Як показує статистика, більшість дітей переживають перехід із початкової школи в основну, як важливий урок у своєму житті.
Період адаптації в 5 класі є одним із найважливіших періодів шкільного життя. Це обумовлено сукупністю тих змін, що відбуваються в шкільному середовищі й внутрішньому світі дітей 10-11-річного віку. Саме тому в ліцеї ім. Т.Г. Шевченка 26 жовтня 2023 р. був проведений психолого-педагогічний семінар «Адаптація учнів 5 класу до навчання в основній школі». В процесі проведення семінару вчителі-предметники проаналізували чинники успішної адаптації молодших підлітків, причини дезадаптації та шляхи їх подолання. Класні керівники 5 класів Шиндерук Т.П. та Мартинюк Т.А. представили характеристики класних колективів, наявні труднощі та способи їх подолання, важливість кординації дій учителів, їх професіоналізм і досвідченість. На заключення переглянули відео, яке підготувала заступник директора з навчально-виховної роботи Антонюк Л.В. про умови успішної адаптації, поради вчителям-предметникам, класним керівникам, батькам.
Психолого-педагогічний семінар пройшов у теплій дружній атмосфері.

26 жовтня 2023 о 13:35 | Тивонюк В. П. | no comments

Кожної останньої п’ятниці місяця у нашому освітньому закладі Оженинський ліцей ім. Т. Г. Шевченка відбуваються збори учнівського самоврядування.

20 жовтня 2023 о 14:41 | Тивонюк В. П. | no comments

Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначається День ментального здоров’я.

11 жовтня 2023 о 13:58 | Тивонюк В. П. | no comments