Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Фестиваль «Креативний урок»

Дата: 14 лютого о 10:25
18 переглядів

З метою стимулювання цілеспрямованого й безперервного підвищення рівня професійної компетентності, майстерності, розвитку творчої ініціативи педагогів, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу в Оженинському ліцеї ім. Т.Г. Шевченка протягом січня 2024 року було проведено фестиваль «Креативний урок» серед учителів, що атестуються.

На уроці української мови учні 5-А класу разом з учителем Велігурською Г.С. вивчали тему «Словосполучення» під час віртуальної подорожі Україною.

Ґрунтовні знання продемонстрували учні 10 –А, Б класів під час брейн-рингу «Ми - патріоти» на уроці Захисту України» з учителем Гущуком В.В..

Учні 7-А класу під керівництвом вчителя Задорожної Н.В. досліджували кліматичні особливості Антарктиди під час роботи в парах та групах на уроці географії.

Учні 3-Б класу разом вправлялися в удосконаленні обчислювальних навичок, завітавши разом з учителем Давидюк Т.О. в математичне кафе «Ерудит».

Вчитель зарубіжної літератури Бондарчук О.В. за допомогою інтерактивних методів навчання створила на уроці 9-А класі неповторну атмосферу розкриття людського єства під час вивчення повісті Оноре де Бальзака «Гобсек».

За допомогою дослідів та цікавих експериментів вчитель фізики Самохіна О.С. пояснила учням 7-Б класу, що таке вага, невагомість та сила тяжіння.

В атмосфері невимушеності прошов урок музичного мистецтва у 5-Б класі. Вчитель Тимощук О.А передбачила різні методи та прийоми роботи при засвоєнні учнями засобів виразності, інтонації та взаємодії мистецтв. Учні співали пісні, виконували ритмічні вправи, освоювали теоретичний матеріал.

На завершення фестивалю шкільний бібліотекар Бендюк С.Д. провела для шестикласників захоплюючу географічну мандрівку з героями книг.

Атмосфера фестивалю «Креативний урок» справила на всіх неймовірно позитивне враження. Дякуємо нашим учителям Велігурській Г.С., Гущуку В.В., Давидюк Т.О., Бондарчук О.В., Самохіній О.С., Тимощук О.А. та бібліотекарю Бендюк С.Д. за креативні уроки, цікавий досвід і такий необхідний нині позитив. Бажаємо удачі на шляху до нових творчих висот!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.